pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Zapraszamy na Dni Otwartych Drzwi

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na coroczne Dni Otwartych Drzwi. Tym razem kandydaci na studia w naszej Uczelni będą mogli ją odwiedzać 23 i 24 marca bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści  zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2011/2012 w godzinach od  9 do 15.
Zapraszamy na Dni Otwartych Drzwi
Informacja ze szczegółowym programem Dni Otwartych Drzwi zostanie zamieszczona na oficjalnej stronie internetowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy (www.pwsz.legnica.edu.pl).

W czasie trwania Dni Otwartych Drzwi 2011 rozprowadzane będą ulotki o zasadach rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia oraz wydawnictwa uczelniane między innymi „Kwadrans Akademicki”. Będzie można także nabyć informatory dla kandydatów na studia na rok akademicki 2011/2012 oraz podania na przyjęcie na studia.

Odwiedzający w tych dniach Uczelnię kandydaci na studia będą mogli zwiedzić kampus, po którym będą ich oprowadzać studenci – członkowie Samorządu Studenckiego oraz przedstawiciele kół naukowych. W ramach „wycieczki po kampusie” przyszli studenci będą mogli zobaczyć sale audiowizualne w budynku A, siłownię, salę do fitness, kawiarenkę studencką „Fanaberia”, sale informatyczne, oraz czytelnię internetową na IV piętrze. Potem przejdą  do budynku C, gdzie odwiedzą bibliotekę uczelnianą oraz czytelnie naukową i komputerową, księgarnię, pracownie chemiczne, informatyczne, fizyczne oraz materiałoznawstwa, a także kawiarnię studencką „Cool Bar”.

Na koniec dla poszczególnych grup kandydatów na studia będzie wyświetlony film o PWSZ im. Witelona w Legnicy w salach wielofunkcyjnych.

ZOBACZ FOTOGALERIĘ z 2010 r.

<< POWRÓTImieniny: Flicyty, Kajetana, PauliWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u