pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Pawlik ruszyła na podbój Nowej Zelandii

Najbardziej utytPawlik ruszyła na podbój Nowej ZelandiiPawlik ruszyła na podbój Nowej Zelandiiułowana zawodniczka Legnickiego Klubu Taekwon-do, Marzanna Pawlik w czwartkowe popołudnie (3 marca) wyleciała do Nowej Zelandii na XVII Mistrzostwa Świata Seniorów w Taekwon-do, które odbywać się będą w dniach 9-13 marca.

Blisko czterdziestogodzinna podróż Marzanny przez Londyn, Hong-Kong i Auckland zakończyła się w stolicy Nowej Zelandii Wellington. Tam tez będą miały miejsce Mistrzostwa. Udział w zawodach wsparła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy.Pawlik ruszyła na podbój Nowej ZelandiiMarzanna w ojczyźnie Maorysów tradycyjnie już wystartuje w konkurencji układów formalnych i walkach w najlżejszej kategorii do 52 kg kobiet. Na starcie nie zabraknie nikogo z liczących się konkurentów do medalu zarówno w układach jak i w walkach z Ukrainką Katyą Solovey na czele. Dla Marzanny będą to już szóste mistrzostwa globu.
Pawlik ruszyła na podbój Nowej Zelandii


W sobotę (5 marca) Marzanna Pawlik oraz pozostała część polskiej reprezentacji, po  48 godzinach podróży wylądowała w Nowej Zelandii.

Tak zawodniczka opisuje swoje wrażenia z podróży:
- Hong Kong jest SUPER!!! Nowa Zelandia jest przepiękna!!!!! ................. Hong Kong taki ogromny, bogaty,
ale uliczki takie małe i straszny hałas! To co w filmach pokazują to w rzeczywistości tak jest!
Pawlik ruszyła na podbój Nowej Zelandii
Po przybyciu do Wellington polska ekipa zameldowała się w Hotelu Kingsgate. Z relacji trenerki wiemy, że miasto wydaje się bardzo przyjemne ale nie za duże.

Teraz przed zawodnikami przygotowania do Mistrzostw oraz treningi. Pierwsze starty już w środę, 9 marca.

Trzymamy kciuki za naszą zawodniczkę.

<< POWRÓTImieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u