pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Dzień Otwartych Drzwi w PWSZ im. Witelona w Legnicy !

Drodzy maturzyści!

Dzień Otwartych Drzwi w PWSZ im. Witelona w Legnicy !Przed Wami rok życiowych decyzji i ważnych momentów – matura a następnie studia. Czy zastanawialiście się już co chcecie robić w przyszłości? Jak zaplanować swoją karierę zawodową? Co studiować i gdzie?

Wśród wielu uczelni godna rozważenia jest oferta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Wybór naszej Uczelni, pozwoli wam zrealizować zaplanowane aspiracje edukacyjne. Bogaty wachlarz atrakcyjnych kierunków studiów I stopnia – licencjackich, inżynierskich, studiów II stopnia – magisterskich, kursów i szkoleń, nowoczesne zaplecze dydaktyczne a także współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami, w których studenci mogą odbywać praktyki zawodowe, gwarantują studia nie tylko efektywne ale i prowadzone w akademickiej formie.

Zapraszamy Was na Dzień Otwartych Drzwi w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, który odbędzie się 11 kwietnia 2017, w godzinach od 9 do 14.

W tym dniu będzie można szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2017/2018 i poznać naszą Uczelnię od kuchni. W programie poza prezentacją kierunków studiów przewidziano wykłady popularno-naukowe, pokazy oraz zwiedzanie kampusu.

Zapraszamy uczniów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych studiowaniem w naszej Uczelni na Dzień Otwartych Drzwi.

Informacja ze szczegółowym programem Dnia Otwartych Drzwi zostanie zamieszczona na stronie internetowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy (www.pwsz.legnica.edu.pl) oraz na facebookowym profilu Uczelni.

2017-02-13

(pk)

<< POWRÓT

Imieniny: Almy, Cezarego, JarosławaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u