pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Patrycja Kamola na Witelon Jam Session

Patrycja Kamola na Witelon Jam SessionPatrycja Kamola, będzie gościem Witelon Jam Session, który odbędzie się 16 marca bieżącego roku o godzinie 19 w Domu Studenta naszej Uczelni. Legniczanka wystąpi z repertuarem ze swojej debiutanckiej płyty „Czekając na miłość”, nad którą mecenat artystyczny objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy.

Płyta jest odwzorowaniem klimatów muzycznych łączących style: jazz & pop. Na płycie, artystka w niezwykle ekspresyjny sposób, przedstawia swoje własne uczucia dedykowane tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać. W jej projekcie – „Czekając na miłość”, prócz własnych kompozycji artystki, nie zabrakło kilku znanych i rozpoznawalnych coverów światowej i polskiej muzyki jazzowej.

Płyta „Czekając na miłość” jest również podsumowaniem kilkuletnich dokonań wokalistki oraz efektów jej współpracy ze znakomitymi polskimi muzykami jazzowymi z którymi od kilku lat nieprzerwanie koncertuje, dając pokaz swoich niezwykłych umiejętności wokalnych.

Patrycja Kamola jest uzdolnioną wokalistką jazzową, laureatką kilkudziesięciu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych. W 2014 roku zaprezentowała swój autorski projekt „Jazz Vocal Night” w wielu miejscach w Polsce, między innymi w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Fragmenty tego projektu zarejestrowane zostały na płycie „Oblicza jazzu”, która została wydana przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy.

Patrycja Kamola kilkukrotnie występowała na scenie naszej Uczelni zarówno w ramach cyklów spotkań muzycznych Witelon Music Night jak i Witelon Jam Session.

2017-02-28

(pk)

<< POWRÓT


Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u