pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Patrycja Kamola śpiewała o miłości

Patrycja Kamola śpiewała o miłości Patrycja Kamola, była gościem Witelon Jam Session, który odbył się 16 marca bieżącego roku w Domu Studenta naszej Uczelni. Legniczanka wystąpiła z repertuarem ze swojej debiutanckiej płyty „Czekając na miłość”, nad którą mecenat artystyczny objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy.

Podczas koncertu, publiczność mogła wsłuchać się w subtelne połączenie jazzu i muzyki pop. Artystka w niezwykle ekspresyjny sposób, przedstawiła swoje własne uczucia dedykowane tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać. W jej projekcie –„Czekając na miłość”, prócz własnych kompozycji artystki, nie zabrakło kilku znanych i rozpoznawalnych coverów światowej i polskiej muzyki jazzowej.

Utwory z płyty „Czekając na miłość” są podsumowaniem kilkuletnich dokonań wokalistki oraz efektów jej współpracy ze znakomitymi polskimi muzykami jazzowymi z którymi od kilku lat nieprzerwanie koncertuje, dając pokaz swoich niezwykłych umiejętności wokalnych.

Patrycja Kamola jest uzdolnioną wokalistką jazzową, laureatką kilkudziesięciu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych. W 2014 roku zaprezentowała swój autorski projekt „Jazz Vocal Night” w wielu miejscach w Polsce, między innymi w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Fragmenty tego projektu zarejestrowane zostały na płycie „Oblicza jazzu”, która została wydana przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy.

Patrycja Kamola kilkukrotnie występowała na scenie naszej Uczelni zarówno w ramach cyklów spotkań muzycznych Witelon Music Night jak i Witelon Jam Session.

2017-03-21

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓTImieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u