pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Nasze media akademickie

Zapraszamy wszystkich internautów do polubienia oficjalnego profilu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy na portalu Facebook! Za jego pośrednictwem będziecie na bieżąco informowani o najważniejszych wydarzeniach z życia PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, reagując na rosnące zainteresowanie komunikacją za pośrednictwem mediów społecznościowych, postanowiła uruchomić swój profil na Instagramie. Zachęcamy do obserwowania naszych zdjęć!

Strona Uczelni dostępna jest również w serwisach Tweeter i Youtube. Wejścia na wszystkie nasze konta możliwe są przez stronę główną PWSZ im. Witelona w Legnicy.

W kanale serwisu Youtube można znaleźć filmy z wielu wydarzeń naukowych i kulturalnych organizowanych na Uczelni oraz przy jej współudziale – przede wszystkim relacje z koncertów, wystaw, prelekcje znanych ludzi itp. Można tutaj także sięgnąć po informacje dotyczące oferty kształcenia czy zasad rekrutacji na studia.

Uczelnia prowadzi interentowe Radio WitelON, działa także Wortal Akademicki – serwis informacyjny PWSZ im. Witelona w Legnicy, na którym można znaleźć informacje z życia Uczelni oraz naszego miasta. Witryna podzielona jest tematycznie – opisujemy wydarzania naukowe – konferencje, prelekcje, nowości w ofercie edukacyjnej, w dziale kultura i rozrywka – zamieszczamy zapowiedzi i relacje z koncertów, recitali, występów kabaretów, zaś w zakładce sport i zdrowie – wszelkie informacje o aktywnych sposobach spędzania wolnego czasu. O nowościach w ofercie edukacyjnej, warsztatach i szkoleniach dla studentów piszemy w zakładce edukacja i studia.

Zapraszamy również do korzystania z elektronicznej wersji biuletynu informacyjnego Uczelni – Kwadrans Akademicki, w którym opisywane są najważniejsze wydarzenia, jakie odbywały się w danym miesiącu, zapowiedzi imprez oraz nowości w ofercie edukacyjnej.

Na naszych stronach i profilach dostarczamy Wam wszelkich niezbędnych i aktualnych informacji. Znajdziecie tu kalendaria nadchodzących imprez oraz fotoreportaże z wydarzeń, których byliśmy uczestnikami.

2017-05-10

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u