pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Wybierz studia na Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych !

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia na Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych !

Kandydaci na studia na Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych mają możliwość kształcenia się na:

STUDIA LICENCJACKIE (pierwszego stopnia)

- ADMINISTRACJA - nowe specjalności !


- BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE - nowe specjalności !


- FILOLOGIA - filologia angielska

specjalizacje:

- PEDAGOGIKASTUDIA MAGISTERSKIE (drugiego stopnia)

- BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE - nowe specjalności !


Jeśli chcesz uzyskać kompetencje w zakresie prawa, procedur i zarządzania w jednostkach terytorialnych. Nauczysz się interpretować i analizować teksty prawne a także przygotowywać pisma procesowe i dokumenty administracyjne to wybierz studia na kierunku Administracja.

Chcesz poznać zagadnienia związane z bezpieczeństwem od strony praktycznej. Zapisz się na studia licencjackie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne lub kontynuuj zdobywanie wiedzy w tym zakresie na studiach magisterskich na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne

Jeśli interesujesz się językami obcymi i nie sprawia Ci kłopotu ich nauka, to pomyśl o studiach na kierunku Filologia. Studia pozwolą Ci na doskonalenie języka angielskiego lub niemieckiego, poszerzenie wiedzy z zakresu językoznawstwa, literaturoznawstwa i kulturoznawstwa.

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności i brać udział w kreatywnych zajęciach? Jesteś osobą opiekuńczą i angażującą się w to, co robisz? Chcesz nauczyć się, jak być dobrym nauczycielem dla innych? Jeżeli tak, to Pedagogika jest kierunkiem właśnie dla Ciebie !

Czemu warto wybrać studia na Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych ?

Wydział posiada pracownie specjalistyczne, językowe, laboratorium e-edukacji, zasoby biblioteczne i dostęp do baz danych. Uczelnia dysponuje bazą dydaktyczną wyposażoną w sprzęt multimedialny z  m.in. pracowniami do prowadzenia zajęć praktycznych z dostępem do aktualnej bazy danych aktów prawnych LEX, periodyków i publikacji stanowiących także digitalny zasób biblioteczny, pracowniami i laboratoriami językowymi wyposażonymi w sprzęt audiowizualny (np. laboratorium  e-edukacji z kabiną do tłumaczeń symultanicznych).

Uczelnia dysponuje m.in. pracowniami językowymi wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, a także laboratorium  e-edukacji w którym znajduje się m.in. kabina do tłumaczeń symultanicznych wraz z aparaturą symultaniczną (najnowszej technologii w tej dziedzinie).

Laboratorium e-edukacji wykorzystywane jest przede wszystkim do ćwiczenia tłumaczenia symultanicznego przez studentów filologii. Ponadto umożliwią obsługę konferencji oraz spotkań międzynarodowych.

Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych współpracuje z licznymi podmiotami środowiska lokalnego zarówno w ramach praktyk studenckich, jak też doskonalenia programów studiów.

Współpraca obejmuje placówki oświatowe z Legnicy – szkoły podstawowe, przedszkola, placówki i instytucje opiekuńczo-wychowawcze, resocjalizacyjne. Partnerami są także: Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy, Oddział Miejski TPD w Legnicy.  

2017-06-05

<< POWRÓT
Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u