pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Otwórz biznes z Trinity

Grupa Trinity w ramach projektu Trinity Capital Business Network serdecznie zaprasza na interaktywne warsztaty, które odbędą się w dniach 28–29 marca 2011 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy (budynek A, sala 116, godz. 10.00 – 16.00).

Spotkanie skierowane jest do młodych ludzi, którzy chcą się dowiedzieć, jak wygląda zakładanie i prowadzenie własnej firmy w praktyce. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to bardzo dobra okazja do skorzystania z doświadczenia praktyków, którzy na co dzień zajmują się analizą koncepcji biznesowych i doradztwem dla firm w szerokim zakresie.

Głównym celem warsztatów jest przybliżenie studentom oraz  młodym przedsiębiorcom tematyki związanej z pozyskiwaniem kapitału.

Dzięki warsztatom Grupy Trinity młodzi przedsiębiorcy dowiedzą się, jak profesjonalnie rozpocząć własny biznes, otrzymają wsparcie doświadczonych analityków biznesowych oraz dostęp do internetowej bazy wiedzy. Udział w spotkaniu umożliwi młodym przedsiębiorcom możliwość późniejszych konsultacji z przedsiębiorcami z innowacyjnych branż. Warsztaty to doskonała okazja do pozyskania cennych kontaktów biznesowych.

Warsztaty poprowadzą specjaliści z funduszu inwestycyjnego. Prowadzący warsztaty przedstawią realia zakładania własnej firmy – opowiedzą o doświadczeniu, które zebrali podczas zakładania i prowadzenia nawet kilku firm w krótkim okresie czasu. Główne tematy warsztatów to: Negocjuj z inwestorem; Własny biznes - prostsze niż myślisz; Networking, czyli budowanie relacji; Źródła pozyskania kapitału; Twoja pierwsza firma; Kontakt z inwestorem; Biznesplan bez tajemnic; Umowa inwestycyjna i term-sheet.

<< POWRÓT
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u