pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Dzień Dziecka w Centrum Medycznym

Dzień Dziecka w Centrum MedycznymPod hasłem Alergia i nietolerancja pokarmowa u dzieci, 1 czerwca bieżącego roku w Centrum Medycznym w Legnicy odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Partnerem wydarzenia był Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Alergia i nietolerancja pokarmowa u dzieci to powszechny problem, dlatego Centrum Medyczne uczyniło je tematem swojego kolejnego festynu. Legniczanie mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji u alergologów oraz zapoznania się z ofertą partnerów przychodni.

Można było zasięgnąć wiedzy na temat możliwości diagnozowania i leczenia alergii, w tym odczulania na dokuczliwe alergeny. Centrum Medyczne w Legnicy zajmuje się tym problemem kompleksowo: przeprowadza testy u pacjentów z podejrzeniem alergii i w oparciu o doświadczenie zatrudnianych przez siebie lekarzy specjalistów prowadzi pełną kurację.Dzień Dziecka w Centrum Medycznym

W pikniku wzięli udział studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy z kierunków Fizjoterapia oraz Ratownictwo medyczne a także członkowie Koła Naukowego Młodych Medyków. Studenci diagnozowali wady postawy ciała oraz przeprowadzali pokazy z zakresu udzielania pierwszej pomocy, korzystając ze specjalistycznego fantomu.

2017-07-11

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ


<< POWRÓT
Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty Pogoda

Pogoda dla miejscowosci Legnica na dzisiaj

Temperatura: 24°C

Kierunek wiatru: pół-zach.
Szybkość wiatru: 11 km/h

Wschód slońca: 06:51
Zachód slońca: 21:04


© by Jacek KowalskiPWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u