pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ im. Witelona nominowana do tytułu Lidera Edukacji – Najlepszej Uczelni w regionie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy została nominowana w konkursie "Wzorowa Firma" Województwa Dolnośląskiego, w kategorii „Lider Edukacji - Najlepsza Uczelnia w Regionie”.

Konkurs „Wzorowa Firma Województwa Dolnośląskiego”, któremu patronuje Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski ma na celu wyłonienie i nagrodzenie 12-u najlepszych przedsiębiorstw w różnych dziedzinach gospodarki.

Jak czytamy w uzasadnieniu „Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy jest nominowana w kategorii Lider Edukacji - Najlepsza Uczelnia w Regionie. To w opinii kapituły wskazującej nominację – uczelnia o dużym potencjale, na stałe wpisana w edukacyjny krajobraz Ziemi Dolnośląskiej, ciesząca się ogromnym zaufaniem środowisk naukowych, studentów oraz absolwentów, którzy doceniają znakomitą kadrę naukową, wysoki poziom nauczania, realizowanie projekty badawcze oraz współpracę zagraniczną z innymi uczelniami. Nie bez znaczenia są także działania związane z dostosowaniem oferty kształcenia do zmieniających się  warunków na rynku pracy oraz inwestycje w multimedialne pracownie dydaktyczne co przekłada się na dotarcie do coraz większej liczby studentów.

Obecność w gronie dwunastu „Wzorowych Firm” - bo tylko tyle z Województwa Dolnośląskiego zostanie nagrodzonych w pierwszej edycji Konkursu – to potwierdzenie dokładania wszelkich starań aby słowo „jakość” była dominującym we wszystkich segmentach kojarzonych z Uczelnią. Służą temu między innymi stałe inwestycje w kadry i wprowadzanie sprawdzonych metod nauczania.

Działające przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej Biuro Karier sprzyja m.in. rozwojowi kompetencji zawodowych oraz umiejętności poruszania się po rynku pracy. To tylko niektóre atuty świadczące na Państwa korzyść, które były wskaźnikami dla członków Kapituły przekazujących nominację do nagrody „Wzorowa Firma”.

2017-08-22

(mir)

<< POWRÓT


Imieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u