pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
„Parafialny festyn rodzinny” na legnickich Piekarach

„Parafialny festyn rodzinny” na legnickich PiekarachParafia Pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Legnicy, 17 września bieżącego roku zorganizowała „Parafialny festyn rodzinny”, podczas którego można było uzyskać informacje o zasadach rekrutacji i wolnych miejscach na studia w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

W programie nie zabrakło zabaw dla dzieci i dorosłych, pokazów sztuk walki, prezentacji broni i sprzętu Policji oraz Straży Pożarnej czy zbiórki krwi.

Podczas wydarzenia, przedstawiciele Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy prezentowali ofertę studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, podyplomowych, kursów i szkoleń. Przy stoisku naszej Uczelni można było uzyskać informacje o zasadach rekrutacji uzupełniającej, o warunkach studiowania, pomocy materialnej dla studentów, perspektywach zatrudnienia po ukończeniu cyklu kształcenia oraz o wielu atrakcjach, jakie nierozerwalnie wiążą się z życiem studenckim.„Parafialny festyn rodzinny” na legnickich Piekarach

Program festynu był niezwykle atrakcyjny. Na początek na scenie wystąpił międzynarodowy zespół muzyczny „AR PO DE”, tworzony przez artystów z Armenii, Polski i Niemiec. Nie co później wystąpiły zespoły disco polo – Holiday i Voyager. Gwiazdą wieczoru był natomiast Andrzej Rybiński. Ponadto funkcjonariusze policji opowiadali jak wygląda praca policyjna, zaprezentowali swój sprzęt a także informowali jak bezpiecznie przemieszczać się do szkoły. Straż Pożarna przygotowała pokazy ratownictwa drogowego. Między innymi pokazywali jak wydostać poszkodowane osoby z wraku samochodu.

Imprezę wsparła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, która przekazała drobne upominki na nagrody w konkursach.

2017-09-26

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓT

Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława Pogoda

Pogoda dla miejscowosci Legnica na dzisiaj

Temperatura: -7°C

Kierunek wiatru: pół-wsch.
Szybkość wiatru: 11 km/h

Wschód slońca: 07:47
Zachód slońca: 18:29


© by Jacek Kowalski

PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u