pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Gra Miejska Kariera w Legnicy

W Biurze Karier trwają przygotowania do Gry Miejskiej Kariera w Legnicy w ramach IX edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działanie Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego  i wspomagania drogi każdego obywatela do edukacji, zawodu, pracy i kariery.

IX edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w 2017 r. została objęta Honorowym Patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

VIII edycja Gry Miejskiej Kariera w Legnicy zostanie przeprowadzona dwuetapowo pod hasłem „Ja na rynku pracy -  moje talenty i moje kompetencje”.

Podczas pierwszego etapu Gry drużyny ze szkół przystąpią do konkursu na komiks. Drugi etap Gry zostanie przeprowadzony metodą World Cafe.

Organizatorami Gry są: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, Urząd Miasta w Legnicy, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Legnicy, Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Legnicy, Centrum Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy.

Gra Miejska Kariera w Legnicy odbywa się pod Honorowym Patronatem Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy Pana prof. dr hab. inż. Ryszarda K. Pisarskiego i Prezydenta Miasta Legnicy Pana Tadeusza Krzakowskiego.

2017-10-11

Ewa Karlińska

<< POWRÓTImieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u