pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Nowy cykl warsztatów z zakresu informatyki, logistyki, biznesu

Nowy cykl warsztatów z zakresu informatyki, logistyki, biznesuWydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy rozpoczął cykl warsztatów z zakresu informatyki, logistyki, biznesu. Wykłady i warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z firm: CCC, Accenture oraz Oracle.

Pierwszy wykład odbył się 19 października. Tematem spotkania były „Nowe trendy i wyzwania przed którymi stoi obecnie handel detaliczny”. W tematykę wprowadzili uczestników m.in. Wiceprezes Zarządu CCC S.A. –  Marcin Czyczerski oraz pan Szymon Wdowiak, dyrektor zarządzający Accenture.   
  
CCC S.A. jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i największym producentem obuwia w Europie. Obecnie sprzedaż prowadzona jest w 16 krajach. Sieć sprzedaży CCC stanowią salony własne w Polsce, Czechach, Węgrzech, Niemczech, Słowacji, Austrii, Chorwacji, Słowenii, Rosji,  Bułgarii i Serbii oraz salony franczyzowe w Rumunii, Łotwie, Litwie, Estonii i Ukrainie.Nowy cykl warsztatów z zakresu informatyki, logistyki, biznesu

Podstawowym produktem Grupy CCC jest obuwie. Klienci odwiedzający sklepy mają do wyboru asortyment produktowy na każdą okazję – od butów do noszenia na co dzień przez buty sportowe aż po eleganckie obuwie skórzane. Oferowany klientom asortyment Grupa sprzedaje pod markami własnymi oraz licencjonowanymi.

Spółka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzyła swoją działalność i umożliwiła klientom zakupy online poprzez regionalne domeny eobuwie.pl w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Rumunii, Węgrzech, Bułgarii, Ukrainie, Słowenii, Litwie i Grecji.

W ciągu roku CCC sprzedaje blisko 40 mln par obuwia. W ofercie CCC każdego roku można znaleźć blisko sześć tysięcy wzorów obuwia.

Nowy cykl warsztatów z zakresu informatyki, logistyki, biznesuPoza obuwiem damskim, męskim i dziecięcym, CCC w ramach asortymentu posiada torebki, kosmetyki do pielęgnacji obuwia oraz akcesoria i drobną galanterię.

Accenture to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw outsourcingowych i konsultingowych w dziedzinie zarządzania i technologii (w tym technologii informatycznych). Spółka ma siedzibę w Irlandii. W 1989 r. wydzieliło się z Arthur Andersen & Co. 1 stycznia 2001 r. przedsiębiorstwo zmieniło formalnie nazwę na Accenture, a 19 lipca 2001 stało się spółką giełdową notowaną na nowojorskiej New York Stock Exchange (NYSE). Według danych z 2017 r. przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 401 tys. osób w 120 krajach i osiągnęło w ostatnim ponad 32 mld USD przychodu.

W Polsce Accenture jest obecne od 1990 r. W 1993 r. powstało biuro w Warszawie. Obecnie Accenture Sp. z o.o. (Consulting) oraz Accenture Services Sp. z o.o. (ATS – Accenture Technology Solutions i BPO – Business Process Outsourcing) zatrudniają łącznie ponad 4000 osób.

2017-10-20

(mir)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓT
Imieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u