pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Muzyczne Otrzęsiny studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy

Muzyczne Otrzęsiny studentów PWSZ im. Witelona w LegnicyRada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy wzorem lat ubiegłych zaprasza na Muzyczne Otrzęsiny 2017.

W pierwszym dniu Otrzęsin, czyli 25 października obędą się Koncerty w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym naszej Uczelni. Zapraszamy od godz. 17:00. Zagrają 3 zespoły w tym gwiazda wieczoru. Wykonawcy:

- Bartek Rzepka - niezwykle charyzmatyczny, młody wokalista. Bartek muzyką zajmuje się od wielu lat, tworzy i nagrywa własne utwory. Wystąpił również w programie Must Be The Music Polska, dzięki czemu stał się bardziej rozpoznawalny. Jego pierwsza płyta pojawiła się ponad rok temu, a obecnie jest on w trakcie tworzenia materiału na kolejną płytę.

- Korpis Karmel – Zespół powstał w 2012 roku i od tego czasu bierze on czynny udział w licznych konkursach, festiwalach i przeglądach. Muzykę, którą tworzą jego członkowie to szeroko pojęty rapcore. Przy jej żywych rytmach z pewnością nie zabraknie tańców oraz dobrej zabawy.
Muzyczne Otrzęsiny studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy
- Bethel - gwiazda wieczoru. Zespół założony został w 2006 roku. Ich muzyka ulegała wielu przeobrażeniom, choć zawsze utrzymywała się w klimacie reggae. Zespół najlepiej czuje się na koncertach, podczas których zaraża publiczność pozytywną energią. Bethel ma na swoim koncie dwie płyty: "Muzyka Serc" oraz "Dobrze, że jesteś". Załoga Bethel ma już za sobą ponad 500 koncertów w kraju i za granicą. Brali udział w Przystanek Woodstock - Woodstock Festival, na którym kapela zdobyła Złotego Bączka- nagrodę publiczności w 2011 roku. Brali udział w licznych festiwalach reggae w Polsce.

Drugiego dnia zapraszamy do Sunny Club Music o godz. 21:00, zagra Dj PedroBoks, wstęp wolny z legitymacją studencką.

2017-10-24

(russ)

<< POWRÓT
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u