pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy z certyfikatem Index Copernicus International !

Zeszyty Naukowe PWSZ im. Witelona w Legnicy z certyfikatem Index Copernicus International !„Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy”, które zostały zgłoszone do ewaluacji w bazie Index Copernicus Journal Master List 2016 i uzyskały punktację ICV 2016: (Index Copernicus Value) – 71,81 zostały wyróżnienie certyfikatem Index Copernicus International. Przyznany certyfikat potwierdza, że nasze czasopismo jest indeksowane w bazie Index Copernicus Journal Master List.

Uzyskana punktacja wyliczona została na podstawie złożonej przez Redakcję ankiety oraz oceny eksperckiej. Dla przypomnienia, ICV za rok 2015 wynosił 59,72. Nastąpił zatem wzrost punktacji o 12,09.

Maksimum punktów przyznano „Zeszytom Naukowym” w kategorii jakość wydawnicza. Bardzo dobrze, na poziomie 100% zostały ocenione takie kryteria jak metadane artykułów, przejrzystość struktury artykułów, jakość wykresów i tabel oraz prezentacja instrukcji dla autorów. Równie dobrze zostały ocenione takie kategorie jak standardy, digitalizacja oraz umiędzynarodowie.

Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy ukazują się cyklicznie od 2007 roku i mają na celu upowszechnianie i popularyzowanie dorobku naukowo-badawczego. Zamieszczane w nich artykuły naukowe odzwierciedlają przede wszystkim kierunki badań zarówno nauczycieli akademickich PWSZ im. Witelona w Legnicy, jak też autorów z krajowych i zagranicznych ośrodków akademickich.

W wykazie czasopism naukowych MNiSW z 2016 r. Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zostały umieszczone w części B w poz. 2121 i za publikację w tych Zeszytach uzyskuje się 7 punktów.

2017-11-03

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u