pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
W PWSZ im. Witelona w Legnicy uczą się migać !

W PWSZ im. Witelona w Legnicy uczą się migać !Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy we współpracy z Polskim Związkiem Głuchych Oddział Dolnośląski – Koło Terenowe w Legnicy zapraszają na czwartą i piątą edycję szkolenia z zakresu komunikowania się z osobami niesłyszącymi lub niedosłyszącymi.

27 i 30 listopada bieżącego roku odbędzie się czwarta edycja tych zajęć. Efektem tych działań będzie przeszkolenie kolejnej grupy studentów w zakresie komunikowania się z osobami niesłyszącymi i niedosłyszącymi oraz pogłębienie wiedzy i umiejętności osób niesłyszących w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, co może przydać się w codziennym życiu.

Natomiast w grudniu odbędzie się piata edycja tych zajęć. Szkolenie będzie podzielone na dwa spotkania. 7 grudnia 2017 roku podczas zajęć zaprezentowane zostaną zagadnienia pt. Podstawy komunikowania się z osobami niesłyszącymi lub niedosłyszących. Natomiast 13 grudnia odbędą się zajęcia dotyczące podstaw języka migowego.

Zajęcia odbywać się będą w budynku C sala 103 A w godzinach 10:00 – 13:00. Prowadzącymi spotkania będą biegły tłumacz języka migowego (T2) Elżbieta Badiuk oraz doradca zawodowy, pedagog Anna Nowakowska-Goldman.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy, których można dokonać w Biurze Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w budynku bud. C, pok. 216, telefonicznie 76 72 32 329, 76 72 32 322, lub pisząć na adres e-mail: bk@pwsz.legnica.edu.pl

2017-11-17

(pk)

<< POWRÓT

Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u