pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Rekrutacja na płatne staże w CCC ! PWSZ im. Witelona w Legnicy zacieśnia współpracę z firmami !

Rekrutacja na płatne staże w CCC ! PWSZ im. Witelona w Legnicy zacieśnia współpracę z firmami !Po pierwszym etapie spotkań i wykładów z CCC, Accenture oraz Oracle nasze wspólne przedsięwzięcie wchodzi w kolejną fazę. Firma CCC przygotowała dla Studentów Wydziału Nauk Technicznych i Ekonomicznych PWSZ im. Witelona w Legnicy ofertę płatnych staży.

Dzięki temu uczestnicy programu będą mogli na okres 6 miesięcy dołączyć do zespołów specjalistów z wybranych działów, zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i docelowo podjąć zatrudnienie.

Dla uczestników przewidziane jest również atrakcyjne wynagrodzenie, w szczegółach ustalane już w trakcie procesu rekrutacji. Zapraszamy serdecznie do aplikowania.

Przewidywane stanowiska oraz zakres obowiązków:

1. STAŻYSTA W ZESPOLE ROZWOJU OPROGRAMOWANIA - zobacz ofertę

 
2. STAŻYSTA W ZESPOLE WSPARCIA TECHNICZNEGO IT - zobacz ofertę

 
3. STAŻYSTA W ZESPOLE ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - zobacz ofertę

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres nadybskip@pwsz.legnica.edu.pl w terminie do dnia 28.02.2018 r.

Więcej informacji uzyskać można również u Prodziekana Wydziału Nauk Technicznych i Ekonomicznych PWSZ im. Witelona w Legnicy, Piotra Nadybskiego, pokój C305 w godzinach urzędowania sekretariatu Wydziału.

Uwaga! Wymagania mają charakter orientacyjny i mają wskazać jedynie ogólny profil zainteresowań kandydata. Brak znajomości określonych technologii w chwili zgłoszenia do projektu nie jest absolutnie dyskwalifikujący.

2018-02-23

(wntie)

<< POWRÓT
Imieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u