pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Dietetyk o interpretacji wyników badań

4 marca br. na naszej Uczelni odbyło się szkolenie pt „Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w gabinecie dietetyka” przeprowadzone przez  mgr Monikę Gackowską, dietetyka klinicznego i sportowego oraz diagnostę laboratoryjnego.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Centrum Kształcenia Ustawicznego we współpracy z Wydziałem Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Zajęcia  były adresowane głównie do studentów kierunku Dietetyka a także pozostałych kierunków medycznych jak również nauczycieli akademickich. Szkolenie spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród studentów i wzięło w nim udział 50 osób (studentów Dietetyki). Każdy uczestnik szkolenia otrzymał imienny certyfikat oraz materiały szkoleniowe.

Podczas szkolenia nie zabrakło również poczęstunku, przygotowanego przez Sekcję Dietetyków Koła Naukowego Młodych Medyków. Było to pierwsze tego typu szkolenie i zostało bardzo pozytywnie ocenione.

 Oto jedna z wypowiedzi studentów:

- „Szkolenie było bardzo owocne. Dostaliśmy dużą dawkę ciekawych, rzetelnych i przede wszystkim praktycznych informacji, które wykraczają poza program studiów. Czuję się zmotywowana i zainspirowana  do dalszego zgłębiania wiedzy. Zaproszenie pani Moniki  było świetnym pomysłem i bardzo chętnie wezmę udział w jej kolejnych szkoleniach.”

Oraz opinia nauczyciela z Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej:

- „Doskonałe szkolenie zorientowane na kształcenie umiejętności interpretacji wyników badań  w oparciu o konkretnie i zrozumiale przedstawioną wiedzę teoretyczną. Szkolenie bardzo wartościowe z praktycznego punktu widzenia, duża ilość przykładów. Dobry kontakt z prowadzącą oraz czytelny i atrakcyjny sposób prezentacji tematyki”

dr inż. Iwona Twarogowska-Wielesik

2018-03-16

<< POWRÓT

Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u