pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Dzień Podróżnika w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Dzień Podróżnika w PWSZ im. Witelona w LegnicyRada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaprasza na drugą edycje Dnia Podróżnika w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Wydarzenie odbędzie się dzisiaj, 15 maja.
W godz. 13-16 w budynku E wystąpią podróżnicy, którzy przedstawią nam ciekawe formy podróżowania i zainspirują do samodzielnych wędrówek i alternatyw spędzania czasu wolnego.
Podróżnicy, którzy wystąpią to:
- Maciej Korbas, który podróżuje po świecie i opowie również o swoich podróżach w Tajwanie. Przedstawi również gościa z Tajwanu, który poruszy temat różnic i podobieństw w kulturze polskiej i tajwańskiej. Opowie o swoich doświadczeniach związanych z pobytem w Polsce. Podróżnicy przekażą swoje inspiracje podróżami po całym świecie.
- Tomasz Charytanowicz – przedstawiciel Stowarzyszenia Witelonka, który opowie o alternatywnych sposobach podróżowania między innymi z organizacją Złombol, gdzie podróżnicy poruszają się po świecie samochodami klasycznymi.
Paweł Łazik – autor bloga Łazik Gawędziarz, rowerzysta, który podróżował we Francji rowerem oraz po krajach Europejskich. Organizuje biwaki rowerowe oraz rajdy w okolicach Legnicy.

To nie koniec atrakcji jakie czekają dzisiaj. W godz. 16-20 zapraszamy wszystkich na plac na dziedzińcu Uczelni pod budynkiem E gdzie odbędzie się wystawa samochodów zabytkowych oraz darmowy grill.
Zapraszamy wszystkich do udziału w podróżniczym wydarzeniu, czeka nas moc atrakcji i spotkania z podróżnikami, którzy wędrują po Polsce i świecie :)

Natomiast 17 maja 2018 roku na zakończenie przedbiegów juwenaliowych w Sky Club na dachu Galerii Gwarna w Legnicy odbędzie się Juwenalia Before Party ! Wszyscy studenci za okazaniem legitymacji wchodzą ZA FREE! Dla pozostałych cena wstępu wynosi jedynie 5 zł.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na koncerty w ramach Juwenaliów 2018, które odbywać się będą w dniach 18-19 maja !
18 maja 2018 r. (piątek) wystąpią: Bonhart, Metalion, Bethel, Mateusz Ziółko, The Postman Polscy Beatlesi.
19 maja 2018 r. (sobota) wystąpią: Łukasz Kindel, Rail, Paweł Stasiak z zespołem Papa D. , Shazza, Manchester.
Na terenie naszej Uczelni można kupić bilety w przedsprzedaży na Juwenalia 2018 ! Znajdziecie je w: Biurze Parkingu przy bramie wjazdowej na Uczelnię oraz punkcie NASZE KSERO budynek C, pokój 05.
Bilety dostępne również na stronie https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/juwenalia/

2018-05-15
(russ)
<< POWRÓT


Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u