pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Uroczyste Posiedzenie Senatu i Konwentu

W tym roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy obchodzi jubileusz – 20-lecia działalności. Już w ubiegłym roku  zakończyła się dwudziesta rekrutacja kandydatów na studia. 6 października 2017 roku po raz dwudziesty zainaugurowaliśmy  rok akademicki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

15 czerwca o godzinie 14.00, w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym, odbędzie się Uroczyste Posiedzenie Senatu i Konwentu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy z okazji 20-lecia Uczelni. W programie  między innymi wystąpienie JM Rektora prof. dr. hab. inż. Ryszarda K. Pisarskiego, wystąpienia zaproszonych gości, wspomnienia pierwszego Rektora prof. dr. hab. Stanisława Dąbrowskiego.

Podczas jubileuszu zaprezentowane zostanie wydawnictwo albumowe pt. „Nasze 20 lat - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy 1998-2018”, które zawiera obszerną prezentację funkcjonowania Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w ciągu 20 lat. Ilustruje ono najważniejsze wydarzenia od momentu założenia Uczelni w 1998 roku po czasy współczesne.

Również 15 czerwca o godzinie 13.30 w holu budynku A, zaplanowano zamknięcie Kapsuły Czasu, w której zachowane zostaną dla przyszłych pokoleń kopie najważniejszych dokumentów i świadectw współczesności. Tego samego dnia odbędzie się również odsłonięcie pamiątkowej tablicy poświęconej dwudziestoleciu Uczelni. Autorem tablicy jest legnicki artysta plastyk Grzegorz Niemyjski.

Swoistym podsumowaniem Jubileuszu 20-lecia ma być 21. inauguracja roku akademickiego 2018/19, która odbędzie się 8 października br.

2018-06-12

(mir)

<< POWRÓT
    
Imieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u