pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Studiuj Prawo w PWSZ im. Witelona w Legnicy !

Studiuj Prawo w PWSZ im. Witelona w Legnicy !W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja na nowy kierunek - PRAWO.

Rekrutacja na ten kierunek, tak jak w przypadku pozostałych potrwa do 6 sierpnia 2018 r.

Studia na kierunku Prawo poszerzają horyzonty myślenia. Uczą strategicznego i analitycznego myślenia oraz skutecznego komunikowania się.

Po studiach na kierunku Prawo możesz starać się o przyjęcie na aplikacje prawnicze, aby w przyszłości przywdziać togę i wykonywać zawód adwokata, radcy prawnego, sędziego. Możesz też wykonywać inne zawody prawnicze – możesz zostać notariuszem, komornikiem, doradcą podatkowym, rzecznikiem patentowym.

W trakcie studiów zdobędziesz umiejętności poszukiwane i cenione na rynku pracy. Zrozumiesz biznes. Ekonomia, rachunkowość, finanse, wycena przedsiębiorstw nie będą miały przed Tobą tajemnic. Będziesz sobie świetnie z nimi radził. Zdobyte umiejętności będziesz mógł wykorzystać, pracując na różnych stanowiskach. Dobry prawnik to również osoba, która potrafi zarządzać zespołem i realizować postawione mu cele. Jest świetnym negocjatorem, ale również dobrym psychologiem.

Nauczysz się łamać schematy, by znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nie będziesz uczył się przepisów na pamięć. Nauczysz się, jak prawo działa. Prawo o profilu praktycznym to nie tylko wykłady i teoria, ale również warsztaty ze sporządzania pism procesowych, symulacje rozpraw sądowych, debaty oksfordzkie. Pokażemy Ci różne możliwości rozwoju zawodowego i wspólnie z Tobą zaplanujemy Twoją karierę.

Co oznacza uruchomienie studiów na kierunku Prawo dla kandydatów na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy?
Potencjalni kandydaci na studia na kierunku Prawo nie będą zmuszeni do wyjazdów do większych ośrodków akademickich w Polsce oraz korzystania z oferty uczelni prywatnych – Wrocław, Poznań, Polkowice. Dużą zaletą studiów na uruchamianym kierunku Prawo w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy jest fakt, że studia stacjonarne w naszej Uczelni są bezpłatne.

2018-07-17

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Dominika, Franciszki, KatarzynyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u