pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Mateusz Bieńkowski w Parlamencie Studentów RP

Mateusz Bieńkowski w Parlamencie Studentów RPMateusz Bieńkowski, student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy podczas obrad XVII Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych, które odbyło się w Łomży w dniach 25-27 marca bieżącego roku, w wyniku wyborów do Komisji Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych Parlamentu Studentów RP został wybrany na funkcję Sekretarza.

Do jego głównych zadań należeć będzie reprezentowanie Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych z całej Polski przed Parlamentem Studentów RP oraz przed najwyższymi władzami państwowymi Rzeczypospolitej Polskiej.

Mateusz Bieńkowski oprócz studiowania znajduje czas na udzielanie się w życiu społeczności akademickiej naszej Uczelni. Jest członkiem Akademickiego Związku Sportowego oraz Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego. Czynnie uczestniczy w promowaniu PWSZ im. Witelona w Legnicy podczas organizowanych corocznie Dni Otwartych Drzwi, organizuje imprezy dla studentów – „Wieczór kabaretowy”, „Noce filmowe”, czy zbiórki krwi w ramach akcji „Wampiry na PWSZ”.

W zjeździe wzięło udział ponad 40 studentów z całej Polski. Gospodarzem i organizatorem spotkania była Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

<< POWRÓTImieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny Pogoda

Pogoda dla miejscowosci Legnica na dzisiaj

Temperatura: 20°C

Kierunek wiatru: zachodni
Szybkość wiatru: 4 km/h

Wschód slońca: 05:52
Zachód slońca: 21:51


© by Jacek KowalskiPWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u