pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ im. Witelona w Legnicy uruchomiła Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ścinawie

PWSZ im. Witelona w Legnicy uruchomiła Uniwersytet Trzeciego Wieku w ŚcinawiePod auspicjami Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, 28 września 2018 roku w Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie odbyła się inauguracja roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dzięki staraniom władz Uczelni oraz Burmistrza Ścinawy Krystiana Kosztyły uczelnia dla seniorów stała się rzeczywistością. Zgodnie z akademickimi tradycjami nastąpiło wręczenie indeksów dla 110 słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku PWSZ im. w Legnicy w Ścinawie. Każdy ze słuchaczy otrzymał również zestaw upominków od Uczelni.PWSZ im. Witelona w Legnicy uruchomiła Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ścinawie

W ramach uroczystości odbyła się immatrykulacja słuchaczy, którą poprowadziła dr Helena Babiuch – Prorektor ds. Dydaktyki i Studentów, rozdanie indeksów oraz wykład inauguracyjny pt. „Protokół dyplomatyczny”, wygłoszony przez nauczyciela akademickiego z Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych naszej Uczelni dr Zbigniewa Cesarza.

Inaugurację roku akademickiego 2018/2019 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku zakończyła zabawa taneczną z zespołem „Swojacy”, który zgodził się akompaniować temu pięknemu wydarzeniu.

2018-10-01

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

ZOBACZ FILM

<< POWRÓT

 
Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u