pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 na Uniwersytecie Trzeciego WiekuW Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, 9 listopada 2018 roku odbyła się inauguracja roku akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Podczas uroczystości nastąpiło powitanie słuchaczy pierwszego roku oraz wręczenie indeksów i drobnych upominków. Na uroczystość przybyło blisko osiemdziesięciu słuchaczy UTW. Uroczystość poprowadził mgr Dariusz Wędzina a indeksy wręczyła dr Helena Babiuch – Prorektor ds. Dydaktyki i Studentów. Podczas wydarzenia nastąpiło również wręczenie dyplomów „Magister Honoriscausa” oraz odbył się wykład inauguracyjny.

Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy powstał z myślą o seniorach, dla których jest to okazja do uczestnictwa w ciekawych wykładach, w lektoratach z języków obcych, ćwiczeniach fizycznych czy wycieczkach turystycznych.

Celem zajęć jest propagowanie wiedzy, aktywności kulturalnej, intelektualnej i fizycznej, jak również przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu ludzi starszych i niejednokrotnie mniej sprawnych.

2018-11-21

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓT
Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny Pogoda

Pogoda dla miejscowosci Legnica na dzisiaj

Temperatura: 12°C

Kierunek wiatru: poł-zach.
Szybkość wiatru: 11 km/h

Wschód slońca: 05:52
Zachód slońca: 21:51


© by Jacek KowalskiPWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u