pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Zagłosuj w plebiscycie

Uwaga studenci!!

Ruszyła X edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Studenta – Sportowca Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w roku akademickim 2010/2011. Organizatorem jest Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego naszej Uczelni.

Jak i na kogo głosować?

To proste. Wystarczy wypełnić specjalny kupon, który jest do nabycia w kiosku z prasą w budynku A. Kupon jest ważny, jeżeli umieścisz na nim 5 nazwisk studentów-sportowców oraz wypełnisz dolną część kuponu. Wypełniony kupon wrzucasz do urny, która znajduje się przy kiosku.

Spośród głosujących zostaną wylosowane 3 kupony, a ich właściciele otrzymają nagrody niespodzianki, które będą do odbioru w biurze AZS-u w budynku C, pokój 334.

Głosować można do 30 maja, a ogłoszenie wyników nastąpi już 1 czerwca podczas podsumowania roku sportowego w Ranczu u „KACZORA”.

Poniżej lista kandydatów do plebiscytu:

1. Poznysz Przemysław - (Wydział Zarządzania i Informatyki), uczestnik Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w koszykówce.

2. Wirszuło Radosław - (Wydział Zarządzania i Informatyki), uczestnik strefowych Mistrzostw Polski oraz uczestnik Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w pływaniu i w bowlingu.

3. Bień Radosław - (Wydział Zarządzania i Informatyki), uczestnik Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w koszykówce.

4. Sołtys Anna - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), uczestniczka Akademickich Mistrzostw Polski, strefowych Mistrzostw Polski oraz Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w pływaniu i w narciarstwie.

5. Salata Michał - (Wydział Zarządzania i Informatyki), uczestnik Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w koszykówce.

6. Bartoszek Katarzyna - (Wydział Administracji), uczestniczka Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w bowlingu.

7. Chwaszcz Marcin - (Wydział Zarządzania i Informatyki),  złoty i brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski „Zakopane 2011” w Snowboardzie.

8. Krycka Julita - (Wydział Administracji), uczestniczka Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w bowlingu.

9. Nabożna Agata - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), uczestniczka w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w biegach przełajowych.

10. Myszyński Marcin - (Wydział Zarządzania i Informatyki), uczestnik Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w bowlingu.

11. Wojas Jakub - (Wydział Politologii), uczestnik Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w piłce siatkowej.

12. Durkot Anna - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), udział w strefowych Akademickich Mistrzostwach Polski oraz w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w tenisie stołowym.

13. Niemczycka Paulina - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), uczestniczka w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w tenisie stołowym.

14. Szelepajło Joanna - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), uczestniczka w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w koszykówce.

15. Świst Anna - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), uczestniczka w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w koszykówce.

16. Zarzycka Beata - (Wydział Politologii), uczestniczka w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w pływaniu.

17. Kanas Jacek - (Wydział Zarządzania i Informatyki), uczestnik w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w futsalu.

18. Wacker Mariusz - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), uczestnik Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w futsalu.

19. Lefek Artur - (Wydział Administracji), uczestnik Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w futsalu.

20. Zimroz Paweł - (Wydział Zarządzania i Informatyki), udział w strefowych Akademickich Mistrzostw Polski oraz w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w tenisie stołowym.

21. Polit Piotr - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), udział w strefowych Akademickich Mistrzostw Polski oraz w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w tenisie stołowym.

22. Mularczyk Marta - (Wydział Administracji), udział w strefowych Akademickich Mistrzostwach Polski oraz w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w tenisie stołowym.

23. Manowiec Monika - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), udział w strefowych Akademickich Mistrzostwach Polski oraz w Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w tenisie stołowym.

24. Biernat Marcin - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), złoty medalista na Akademickich Mistrzostwach Polski „Zakopane 2011” w snowboardzie.

25. Drzazga Maciej - (Wydział Zarządzania i Informatyki), złoty medalista na Akademickich Mistrzostwach Polski „Zakopane 2011” w snowboardzie.

26. Szeliga Katarzyna - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), brązowa medalista na Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w snowboardzie.

27. Siedlanowska Ewa - (Wydział Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji), brązowa medalista na Dolnośląskiej Lidze Międzyuczelnianej w snowboardzie.

(pk)

<< POWRÓT




Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława Pogoda

Pogoda dla miejscowosci Legnica na dzisiaj

Temperatura: -8°C

Kierunek wiatru: pół-wsch.
Szybkość wiatru: 14 km/h

Wschód slońca: 07:47
Zachód slońca: 18:29


© by Jacek Kowalski

PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u