pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Nowy rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku PWSZ im. Witelona w Legnicy w Ścinawie

Nowy rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku PWSZ im. Witelona w Legnicy w ŚcinawieW Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, 24 października 2019 roku odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Ścinawie, który działa w tym mieście pod patronatem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.Nowy rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku PWSZ im. Witelona w Legnicy w Ścinawie

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ścinawie został powołany do życia w 2018 roku, dzięki staraniom władz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy oraz Burmistrza Ścinawy Krystiana Kosztyły. Pomysł ten został przyjęty z wielkim entuzjazmem przez mieszkańców Ścinawy, którzy uczestniczą w zajęciach UTW.

Nowy rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku PWSZ im. Witelona w Legnicy w ŚcinawieZgodnie z akademickimi tradycjami nastąpiło uroczyste rozpoczęcie drugiego roku działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku PWSZ im. Witelona w Legnicy w Ścinawie. Podczas uroczystości obecnych było blisko 100 osób. Każdy ze słuchaczy otrzymał zestaw upominków od Uczelni.

W uroczystości brał udział Burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła, prof. dr hab. inż. Jerzy Jan Pietkiewicz – Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, Anna Podbudzka - Dyrektor Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, mgr Dariusz Wędzina – Koordynator UTW oraz dr Paweł Kobes – nauczyciel akademicki Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych, który wygłosił wykład inauguracyjny pt. "Co może zrobić z Nas przestępcę".Nowy rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku PWSZ im. Witelona w Legnicy w Ścinawie

W roku akademickim 2019/2020 Uniwersytet będzie realizował swoją działalność poprzez: wykłady i  seminaria podczas których poruszone zostaną aktualne problemy gospodarcze, ekonomiczne, społeczne i zdrowotne.

2019-10-25

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓT


Imieniny: Flicyty, Kajetana, PauliWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u