pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Uniwersytet z Wietnamu nowym partnerem PWSZ im. Witelona w Legnicy

Uniwersytet z Wietnamu nowym partnerem PWSZ im. Witelona w LegnicyUniversity of Economics and Law, Vietnam National University in Ho Chi Minh City na podstawie umowy o współpracy z 2 grudnia 2019 roku został nowym partnerem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Umowa o współpracy obejmuje działania w zakresie edukacji, sfery naukowej, kulturowej i społecznej. Jej celem jest przede wszystkim wymiana pracowników i studentów oraz realizacja wspólnych projektów naukowo-badawczych takich jak: organizacja konferencji, seminariów, warsztatów oraz innych form doskonalenia zawodowego, wymiana informacji naukowych i publikacji.

University of Economics and Law, Vietnam National University in Ho Chi Minh City został założony 24 marca 2010 r. UEL jest instytucją szkolnictwa wyższego oraz ośrodkiem badań naukowych i transferu technologii o wysokiej jakości w dziedzinie ekonomii, prawa i zarządzania w odpowiedzi na potrzeby rozwoju społeczno-gospodarczego w procesie industrializacji, modernizacji i globalnej integracji w Wietnamie.Uniwersytet z Wietnamu nowym partnerem PWSZ im. Witelona w Legnicy

Współpraca zagraniczna jest jednym z priorytetów naszej Uczelni. Kontakty z zagranicznymi uniwersytetami i instytucjami partnerskimi stwarzają studentom możliwość rozwoju podczas wymiany studentów w ramach wyjazdów stypendialnych, praktyk i staży.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy współpracuje, między innymi w ramach programu Erasmus+ z uczelniami z Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Turcji, Rumunii, Włoch.

2019-12-16

<< POWRÓTImieniny: Jordana, Marcina, RóżyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u