pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Universidad de Málaga partnerem PWSZ im. Witelona w Legnicy

Universidad de Málaga partnerem PWSZ im. Witelona w LegnicyHiszpański Universidad de Málaga dołączył do grona nowych partnerów zagranicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Współpraca z Universidad de Málaga obejmuję wymianę studentów. Każdego semestru z wyjazdu może skorzystać 6 naszych studentów, ze strony hiszpańskiej 5 studentów. Ponadto z naszej strony może wyjechać 1 nauczyciel akademicki i 2 pracowników niebędącymi nauczycielami akademickimi. Ze strony hiszpańskiej do naszej Uczelni może przyjechać 1 nauczyciel akademicki.Universidad de Málaga partnerem PWSZ im. Witelona w Legnicy

Universidad de Málaga został oficjalnie założony 18 sierpnia 1972 r. Uniwersytet przyjął strategię stania się przykładem innowacji i rozwoju naukowego na południu Hiszpanii. W związku z tym opracowano szeroko zakrojone ramy współpracy z parkiem technologicznym w Andaluzji, zwiększono liczbę krajowych i międzynarodowych projektów badawczych.

Postęp akademicki i naukowy, a także wysiłki naukowców, studentów, nauczycieli i pracowników administracyjnych sprawiły, że Uniwersytet w Maladze został uznany za Campus of International Excellence w 2012 roku pod nazwą Andalucia Tech.

Universidad de Málaga partnerem PWSZ im. Witelona w LegnicyInnowacja, dynamizm i internacjonalizacja to zasady, na których opiera się historia UMA, a także jej podstawa do przezwyciężenia obecnych trudności i wzmocnienia jej obowiązku wobec wiedzy, społeczeństwa i przyszłości.

2019-12-30

<< POWRÓTImieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u