pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Odwiedź nas online!

Odwiedź nas online!Z uwagi na pandemię koronawirusa i związanym z tym brakiem możliwości odwiedzania Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w tradycyjnej formie, tj. Dnia Otwartych Drzwi, wykładów, prelekcji czy wycieczki po kampusie oraz w trosce o Wasze zdrowie i poczucie bezpieczeństwa zapraszamy do wirtualnej wędrówki po naszych stronach internetowych.

Na stronie http://www.pwsz.legnica.edu.pl/dod prezentujemy najistotniejsze informacje związane z rekrutacją na studia na rok akademicki 2020/2021. Są to między innymi filmy prezentujące naszą Uczelnię i ofertę kształcenia na poszczególnych wydziałach, zasady rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia oraz informator dla kandydatów na studia.

Już teraz możecie zapoznać się z ofertą kształcenia, przygotowaną specjalnie dla Was bez potrzeby wychodzenia z domu! Wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonkę z tematem, który Was interesuje!

Na rok akademicki 2020/2021, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oferuje kandydatom na studia 22 kierunki - dziesięć kierunków studiów licencjackich, pięć kierunków inżynierskich, cztery kierunki studiów magisterskich (dwuletnich po ukończeniu studiów licencjackich lub inżynierskich) oraz trzy kierunki jednolitych studiów magisterskich (pięcioletnich).

Przez cały czas za pośrednictwem naszych profili w mediach społecznościowych można zadawać pytania i otrzymać na nie odpowiedzi. Przedstawiciele uczelni odpowiedzą również na pytania zadawane drogą telefoniczną albo e-mail. By śledzić najnowsze informacje o ofercie kształcenia czy procesie rekrutacji na studia warto odwiedzać nasze profile w mediach społecznościowych czy zapisać się do uczelnianego newslettera.

Zapraszamy wszystkich internautów do polubienia oficjalnego profilu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy na portalu Facebook!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, reagując na rosnące zainteresowanie komunikacją za pośrednictwem mediów społecznościowych, obecna jest także na Instagramie. Zachęcamy do obserwowania naszych zdjęć!

Strona Uczelni dostępna jest również w serwisach Twitter i Youtube. Wejścia na wszystkie nasze konta możliwe są przez stronę główną PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Uczelnia prowadzi także Wortal Akademicki – serwis informacyjny PWSZ im. Witelona w Legnicy, na którym można znaleźć informacje z życia Uczelni oraz naszego miasta. Witryna podzielona jest tematycznie – opisujemy wydarzania naukowe – konferencje, prelekcje, nowości w ofercie edukacyjnej, w dziale kultura i rozrywka – zamieszczamy zapowiedzi i relacje z koncertów, recitali, występów kabaretów, zaś w zakładce sport i zdrowie – wszelkie informacje o aktywnych sposobach spędzania wolnego czasu. O nowościach w ofercie edukacyjnej, warsztatach i szkoleniach dla studentów piszemy w zakładce edukacja i studia.

Zapraszamy również do korzystania z elektronicznej wersji biuletynu informacyjnego Uczelni – Kwadrans Akademicki, w którym opisywane są najważniejsze wydarzenia, jakie odbywały się w danym miesiącu, zapowiedzi imprez oraz nowości w ofercie edukacyjnej.

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zapraszamy do odwiedzania naszej Uczelni w formie online oraz kontaktu pod numerem telefonów 76 723 22 10, 76 723 22 11 lub pisząc na adres email: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

Odwiedź nas on-line

http://www.pwsz.legnica.edu.pl/dod

http://www.wortal.pwsz.legnica.edu.pl

https://www.facebook.com/PWSZim.WitelonawLegnicy

https://www.twitter.com/PWSZimWitelona

https://www.instagram.com/pwsz_witelona_legnica

https://www.youtube.com/user/pwszlegnica

2020-04-17

<< POWRÓT

Imieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u