pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Maseczki ochronne dla TPD w Legnicy

Maseczki ochronne dla TPD w LegnicyStudenckie Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy wspólnie z Wydziałem Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej naszej Uczelni, 1 lipca 2020 roku przekazały 300 sztuk maseczek ochronnych dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy.

Maseczki odebrał Prezes TPD w Legnicy Kazimierz Pleśniak. Przekazanie odbyło się w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Maseczki zostaną przekazane dzieciom, biorącym udział w letnich koloniach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy.  Tegoroczne kolonie odbywać się będą w Międzyzdrojach, Warszawie oraz Kudowie Zdroju z zachowaniem wszelkich przepisów z zakresu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. W turnusach biorą udział dzieci w wieku 8-15 lat.Maseczki ochronne dla TPD w Legnicy

Głównym celem działalności Studenckiego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy jest pomoc dzieciom poprzez organizację działań edukacyjnych, opiekuńczych, pomocowych oraz charytatywnych na rzecz dzieci. Działania oparte na wolontariacie przybierają formę udziału w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, zbiórkach żywności i wyprawek, konkursach i zawodach sportowych czy paneli dyskusyjnych z udziałem osób zaangażowanych w działania na rzecz dzieci.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej oferuje możliwość kształcenia się na czterech kierunkach studiów licencjackich (studia pierwszego stopnia) – Coaching zdrowego stylu życia, Dietetyka, Pielęgniarstwo, Ratownictwo medyczne; jednym kierunku jednolitych studiów magisterskich – Fizjoterapia oraz jednym kierunku studiów magisterskich (studia drugiego stopnia) – Pielęgniarstwo.

2020-07-01

<< POWRÓTImieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u