pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Wystąpienia publiczne. Warsztat przed kamerą. Emisja głosu

Wystąpienia publiczne. Warsztat przed kamerą. Emisja głosuW Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy  odbył się cykl szkoleń pt.: „Wystąpienia publiczne. Warsztat przed kamerą. Emisja głosu.”. Warsztaty praktyczne były głównie skierowane do kadry dydaktycznej. Ich celem było wypracowanie najlepszych rozwiązań, które ułatwią skuteczniejszą komunikację na forum publicznym i przed kamerą.

Program szkolenia obejmował m.in.: trening głosu, dykcji i intonacji, ćwiczenia aparatu mowy, elementy psychologii przekazu telewizyjnego i wystąpień publicznych, kompozycję kadru, ćwiczenia przed kamerą i mikrofonem, sztukę syntetycznej wypowiedzi, symulację wystąpień telewizyjnych i konferencyjnych, symulację wystąpienia przed kamerą.Wystąpienia publiczne. Warsztat przed kamerą. Emisja głosu

Szkolenia poprowadził Radosław Mróz dziennikarz radiowy i telewizyjny, wykładowca. Radosław Mróz obecnie prezenter TVN24 – prowadzi programy ,,Wstajesz i Wiesz”, ,,Fakty po południu”, ,,Dzień na żywo” oraz wydania specjalne (m.in. wieczór wyborczy ,,Czas Decyzji”). W mediach od 2001 roku. Przez 7 lat związany był z radiową Trójką, gdzie przygotowywał i prezentował serwisy informacyjne. Wcześniej pracował w telewizji publicznej. Prowadził również „Flesz muzyczny” w Onet.tv. Radosław Mróz jest obecnie wykładowcą na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Prowadzi także zajęcia z zakresu wystąpień publicznych na studiach MBA w Collegium Humanum w Warszawie.

Wystąpienia publiczne. Warsztat przed kamerą. Emisja głosuUczestnicy szkoleń podkreślali z zadowoleniem, że  otrzymali  praktyczne wskazówki jak: przygotować się do wystąpienia, odnieść sukces perswazyjny, mówić ciekawie, dostosować wizerunek do roli społecznej, spojrzeć na siebie z perspektywy odbiorcy, radzić sobie w sytuacji kryzysowej. Uczestnicy zwracali uwagę, że podczas szkolenia mieli okazję ćwiczyć psychologiczne, językowe i techniczne aspekty wystąpień publicznych, a to przyczyniło się do pogłębienia samoświadomości mocnych i słabych stron podczas wystąpień  publicznych, a także motywacji do rozwoju nowo nabytych umiejętności.

2020-09-24

<< POWRÓT


Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u