pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Sięgnij po nagrody od Santander Bank Polska S.A!

Sięgnij po nagrody od Santander Bank Polska S.A!Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oraz Santander Bank Polska S.A. realizujący  w Polsce program Santander Universidades  zapraszają studentów do składania zgłoszeń na niżej wymienione nagrody i stypendia:

I. Nagroda Santander Universidades – nagroda ma na celu motywowanie, propagowanie i promowanie najbardziej aktywnych studentów.

Działasz aktywnie w organizacjach studenckich, kołach naukowych, agendach kultury, organizacjach pozarządowych lub prowadzisz swój biznes?

Bierzesz udział w wymianie międzynarodowej w ramach Erasmusa +?  

Realizujesz swoje pasje? Jesteś osobą kreatywną?

Daj się zauważyć i wyróżnić!

Zgłoś swoją kandydaturę.

Pula nagród w konkursie wynosi 14 500.00 zł

O nagrodę ubiegać się mogą wszyscy studenci studiów  I oraz II stopnia, a także jednolitych studiów magisterskich, niezależnie od kierunku i trybu studiów.

Aplikować można pod adresem:
https://www.becas-santander.com/pl/program/nagroda_legnica

Warunkiem ubiegania się o przyznanie nagrody jest zarejestrowanie się na ww. stronie w  terminie do 30 października 2020 r. oraz wypełnienie wymaganych formularzy i oświadczeń. W ramach konkursu komisja, na podstawie listy rankingowej,  przyzna następujące nagrody:

1) Nagroda Santander Universidades w wysokości 4 000,00 zł dla
najaktywniejszego studenta/ki,

2) siedem nagród w wysokości po 1 500,00 zł. każda, w tym jedna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnośći.

II. Stypendium szkoleniowe Santander Universidades przeznaczone jest na pokrycie kosztów związanych z lepszym przygotowaniem studentów do wejścia na rynek pracy, w ramach których przeprowadzone będą 8-godzinne warsztaty dla 30 studentów.  Warsztaty będą obejmowały profesjonalne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) oraz symulacje rozmów rekrutacyjnych prowadzonych przez pracowników działów HR legnickich firm.
O nagrodę ubiegać się mogą wszyscy studenci studiów  I oraz II stopnia a także jednolitych studiów magisterskich, niezależnie od kierunku i trybu studiów.

Aplikować można pod adresem:
https://www.becas-santander.com/pl/program/stypendia_legnica

Warunkiem ubiegania się o przyznanie stypendium jest poprawne zarejestrowanie się na w/w stronie w terminie do 30 października 2020 r. W przypadku większej liczby chętnych niż przewidziano miejsc komisja przyznawać będzie miejsca na podstawie listy rankingowej.

2020-09-24

<< POWRÓTImieniny: Jordana, Marcina, RóżyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u