pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Zapisz się do AZS przez Facebooka

Akademicki Związek Sportowy, działający w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy ma już oficjalną stronę na portalu społecznościowym Facebook.

Na profilu będą się pojawiać aktualności z życia sportowego legnickiej PWSZ - fotorelacje z imprez sportowych, w których uczestniczą studenci PWSZ im. Witelona w Legnicy. Będzie można również zapoznać się z planami zajęć. Strona będzie uaktualniana o galerie zdjęć oraz nagrania video.

Jest to kolejny krok ku nowoczesności. Rozumiejąc coraz szersze zastosowanie technologii informatycznych w codziennym życiu oraz obserwując coraz częstsze sięganie po informacje znajdujące się w Internecie, Uczelnia postanowiła wzbogacić tą formę przekazu.

Od 2010 roku na Facebooku działa również strona informacyjna Państwowej Wyższej szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Profil uczelni dostępny jest również w serwisie video – Youtube.

W kanale serwisu Youtube.pl można znaleźć filmy z wielu wydarzeń naukowych i kulturalnych organizowanych na Uczelni oraz przy jej współudziale – przede wszystkim relacje z koncertów, wystaw, prelekcje znanych ludzi. Można tutaj także sięgnąć po informacje dotyczące oferty kształcenia czy zasad rekrutacji na studia.

Wejście na te strony możliwe jest przez stronę główna PWSZ im. Witelona w Legnicy. W lewym dolnym rogu strony internetowej zamieszczono ikony do tych portali.

Od kilku miesięcy strona Uczelni dostępna jest także dla użytkowników telefonii komórkowej. Jadąc pociągiem, busem, czekając w korku szybko i w łatwy sposób można sprawdzić najnowsze aktualności, dowiedzieć się o palowanych wydarzeniach kulturalnych czy sprawdzić plan zajęć. Na stronę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy można wejść przez telefon wpisując ten sam adres internetowy – www.pwsz.legnica.edu.pl.

(pk)

<< POWRÓTImieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u