pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ im. Witelona w Legnicy w akcji „Uśmiech pod choinkę”

 PWSZ im. Witelona w Legnicy w akcji „Uśmiech pod choinkę”Studenckie Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy włączyło się w kolejną Akcję Charytatywną Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pn. „Uśmiech pod choinkę”.

W tym roku ze względu na pandemię, działacze TPD mają bardzo utrudnioną zbiórkę darów do paczek mikołajowych. Dzieci jednak czekają na prezenty jak co roku. W imieniu Studenckiego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy prosimy o pomoc w zbiórce.

Dary w formie słodyczy, przyborów szkolnych, zabawek można przekazać poprzez specjalny pojemnik, który znajduje się w budynku głównym (budynek A) Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Zbiórka na terenie Uczelni potrwa do 3 grudnia 2020 r.

Pomóc można również poprzez dokonanie wpłaty na konto TPD Oddział Okręgowy Legnica nr konta 73 1090 2066 0000 0001 1971 2196 lub w kasie siedziby przy ul. Al. Orła Białego 2.

Głównym celem działalności Studenckiego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy jest pomoc dzieciom poprzez organizację działań edukacyjnych, opiekuńczych, pomocowych oraz charytatywnych na rzecz dzieci. Działania oparte na wolontariacie przybierają formę udziału w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, zbiórkach żywności i wyprawek, konkursach i zawodach sportowych czy paneli dyskusyjnych z udziałem osób zaangażowanych w działania na rzecz dzieci.

Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem. Za wszystkie dary, już dziś, w imieniu podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci serdecznie dziękujemy.

2020-11-26

<< POWRÓTImieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u