pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Punkt informacyjny dla kandydatów na studia

Punkt informacyjny dla kandydatów na studia13 czerwca br. w holu głównego budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy został uruchomiony punkt informacyjny, w którym można uzyskać wszelkie informacje na temat zasad tegorocznej rekrutacji, zaopatrzyć się w ulotki informacyjne o kierunkach, czy też nabyć podania o przyjęcie na studia. Jest to też doskonała okazja, aby odwiedzić Uczelnię i dowiedzieć się o warunkach studiowania czy zobaczyć kampus akademicki.

21 czerwca br. rozpoczyna się I etap rekrutacji kandydatów na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy na rok akademicki 2011/2012. W ofercie edukacyjnej Uczelni przyszli studenci mają do wybory kierunki studiów licencjackich, inżynierskich oraz studia magisterskie. Punkt informacyjny dla kandydatów na studia

Postępowanie rekrutacyjne ma charakter konkursowy i jest prowadzone w dwóch etapach. Etap pierwszy obejmuje obowiązkową elektroniczną rejestrację kandydatów oraz wniesienie opłaty rekrutacyjnej (wniesiona opłata nie podlega zwrotowi).

Etap drugi obejmuje przygotowanie i ogłoszenie przez Komisje Wydziałowe listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia na I rok studiów, przyjęcie od osób zakwalifikowanych dokumentów oraz przygotowanie list osób przyjętych na I rok studiów.

Punkt informacyjny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

(pk)

<< POWRÓT


Imieniny: Halszki, Heleny, KarolaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u