pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Bezpłatne badania lekarskie dla kandydatów na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Istnieje możliwość wykonania bezpłatnych badań lekarskich dla kandydatów na kierunki studiów: Coaching zdrowego stylu życia, Dietetyka, Fizjoterapia, Pielęgniarstwo, Położnictwo*, Ratownictwo medyczne,  Zdrowie publiczne, które można wykonać na terenie Legnicy w:

1. Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy, ul. Iwaszkiewicza 5, pokój 108A, tel. 76 72 11 706

2. Dajax Centrum Medyczne Sp. z o.o., ul. Czarneckiego 36, tel. 76 854 84 66

3. Centrum Medycznym w Legnicy sp. z o.o., ul. Libana 8, tel. 76 723 38 34

4. Podstawowej Opiece Zdrowotnej i Rehabilitacji "LEGMEDICAL" s.c., ul. Płk. Karola Myrka 4B, tel. 76 871 96 41

Skierowanie do Poradni Medycyny Pracy na bezpłatne badania oraz druk zaświadczenia lekarskiego, które wypełniane jest przez lekarza medycyny pracy, kandydaci na studia mogą otrzymać w Punkcie Informacyjnym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, pokój 34 w budynku A, tel. 76 723 22 10.

Oryginał skierowania może być przesłany na wskazany przez kandydata adres zamieszkania po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym tel. 76 723 22 10.

Placówki wykonują badania kandydatów na studia bezpłatnie pod warunkiem posiadania dostępnego limitu w ramach zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia umowy.

W przypadku realizacji badań lekarskich w placówce nieposiadającej dostępnych limitów, badania będą odpłatne, a ich koszt nie jest zwracany przez Uczelnię.Szczegółowy wykaz jednostek, wykonujących bezpłatne badania lekarskie na terenie Dolnego Śląska dostępny jest na stronie internetowej Uczelni w zakładce Rekrutacja. Szczczegółowa informacja

Informacja o rekrutacji:

tel. 76 723 22 10
e-mail: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl
www.pwsz.legnica.edu.pl

* rekrutacja będzie prowadzona po uzyskaniu zgody ministra właściwego ds. szkolnictwa wyższego na uruchomienie kierunku. 


2021-07-14

<< POWRÓT

Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u