pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Powstaje strefa relaksu dla studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Powstaje strefa relaksu dla studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy!W semestrze letnim 2020/2021 roku w budynku C, między salą 122 a 123 powstała strefa relaksu dla studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy. Pomysłodawczynią tego projektu jest Pani dr Małgorzata Buchla. 

Zakończenie prac zostało tak zaplanowane, aby od października nowego roku akademickiego powracający na Uczelnię studenci mogli w pełni korzystać ze wzbogaconej i przyjaznej im przestrzeni.

Strefy relaksu powstają w wielu ośrodkach akademickich, nie tylko ocieplając ich wizerunek, ale przede wszystkim wskazując na główny podmiot swych działań – studentów, którym starają się stworzyć bardziej komfortowe warunki kształcenia.

Propozycja stworzenia strefy relaksu połączonej z mini galerią prac studentów to wyjątkowy projekt, który został przedyskutowany ze studentami, ciesząc się ich poparciem.

Projekt strefy relaksu dopasowano do wysokiego, industrialnego pomieszczenia. Proponowane wyposażenie jest proste, eleganckie i tworzy przytulną atmosferę zapraszającą do odpoczynku, relaksu, rozmów, podziwiania prac plastycznych studentów. Ponadto harmonijnie dobrany wystrój, wygodne, miękkie i lekkie fotele łatwe do dowolnej aranżacji będą mogły być również miejscem spotkań Kół Naukowych działających w naszej Uczelni. Powstaje strefa relaksu dla studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Mamy nadzieję, że Strefa relaksu będzie szczególnym zaproszeniem studentów w mury Uczelni, w której przez długi czas nie mogli przebywać z powodu pandemii Covid-19. Pięknie urządzona przestrzeń do odpoczynku będzie także dopełnieniem wizerunku naszej Uczelni jako nowoczesnej i doskonale wyposażonej, stanie się zatem również elementem promocyjnym, zachęcającym potencjalnych kandydatów na studia.

Zapraszamy do strefy relaksu!

2021-08-13

GALERIA ZDJĘĆ

<< POWRÓT

Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u