pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
LanguageCert Test of English

LanguageCert Test of EnglishLanguageCert Test of English (LTE) to Certyfikat z języka angielskiego, który ocenia wszystkie 6 poziomów zaawansowania na skali CEFR (poziomy Rady Europy od A1 do C2).

Do przeprowadzenia egzaminu potrzebny jest tylko komputer z dostępem do internetu, kamerka internetowa oraz głośnik lub słuchawki z mikrofonem (nie można używać słuchawek bezprzewodowych). Egzamin obejmuje sprawdzenie umiejętności słuchania i czytania, jest bardzo przyjazny dla kandydata.

LTE to certyfikat z języka angielskiego w pracy. Potwierdza z jakim stopniem biegłości kandydat poradzi sobie w środowisku biznesowym i biurowym. Egzamin adresowany jest do wszystkich osób, które pragną posiadać oficjalne, rzetelne i honorowane przez instytucje edukacyjne oraz pracodawców na całym świecie potwierdzenie swoich kompetencji językowych, między innymi do studentów, absolwentów, doktorantów, pracowników i wszystkich planujących podjęcie nauki lub pracy na globalnym rynku.

W wersji komputerowej, do której możesz także przystąpić zdalnie w domu pod okiem naszego egzaminatora, egzamin jest adaptywny – to znaczy, że poziom pytań dostosowuje się do Twojej wiedzy po każdej kolejnej odpowiedzi. To najbardziej nowoczesny test na rynku!

Zapisz się na LTE już teraz, wybierz sobie termin egzaminu dopasowany do Twojego harmonogramu, o dowolnej porze dnia czy nocy!

Korzystając z naszych kodów promocyjnych możesz zarejestrować się na egzaminy LanguageCert ze zniżką!

Dowiedz się więcej na stronie http://www.cku.pwsz.legnica.edu.pl/artykul-75-cku-0 lub w Akademickim Centrum Kompetencji, ul. Sejmowa 5A, budynek D, pokój 14, tel. 76 723 23 60 – 62, e-mail: kursy.szkolenia@pwsz.legnica.edu.pl

2021-12-10

<< POWRÓT 
Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u