pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Nowe – stare brzmienia Mikromusic

Nowe – stare brzmienia MikromusicNa początku grudnia 2011 roku zespół Mikromusic wyruszył w pierwszą część trasy koncertowej podczas, której prezentował swoje piosenki w nowej, akustycznej formie. W ramach pierwszej  części trasy zespół odwiedził Toruń, Warszawę, Łódź i Wrocław. Legnica również pojawi się na trasie zespołu, za sprawą organizowanych cyklicznie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy koncertów „Witelon Music Night”.

Grupa wystąpi przed legnicką publicznością 24 stycznia w Domu Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy o godzinie 18:00.

Mikromusic to zespół grający mieszankę trip hopu i jazzu. Założony został w 2002 we Wrocławiu roku przez Natalię Grosiak i Dawida Korbaczyńskiego. W lutym 2006 roku zespół wydał debiutancką płytę, której patronowała radiowa Trójka. W grudniu 2008 roku ukazała się druga płyta zespołu pt. „Sennik”, nad którą patronat ponownie objęła radiowa Trójka. Wtedy też Mikromusic gościł w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Natomiast Natalia Grosiak bywała z koncertami na Uczelni kilkakrotnie. W 2008 roku zainaugurowała sezon muzycznych spotkań w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Następnie zagrała w maju 2009 roku, a ostatnio w marcu 2010 ze swym drugim zespołem Digit All Love.

Mikromusic, to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Łączą wiele stylów, ale bazują na jazzie i trip hopie. Takie pozornie różne gatunki muzyki współbrzmią w ich wykonaniu nadspodziewanie spójnie. Specyficzny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu, który z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie.

Na koncercie w Akademiku PWSZ im. Witelona w Legnicy, zespół zaprezentuje akustyczne wersje piosenek z debiutanckiego krążka pt. „Mikromusic” oraz drugiej płyty pt. „Sennik”. Mikromusic znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością.

Po koncercie w Legnicy, Mikromusic ruszy w drugą cześć trasy, która będzie połączona z premierą koncertowego albumu. Wydawnictwo miało ukazać się jesienią 2011, ale premiera została przesunięta na połowę lutego 2012.

(pk)

ZOBACZ MIKROMUSIC NA YOUTUBE

<< POWRÓT

Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u