pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
III. Legnickie Prezentacje Edukacyjne

7 lutego 2012 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się trzecia edycja Legnickich Prezentacji Edukacyjnych.

III. Legnickie Prezentacje EdukacyjneIII. Legnickie Prezentacje Edukacyjne odfbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legnicy, Tadeusza Krzakowskiego.

W godzinach od 9:00 do 14:00  w budynku Sal Wielofunkcyjnych, przy ul. Sejmowej 5E zaprezentowane zostaną oferty edukacyjne szkół wyższych z południowo-zachodniej Polski i legnickich szkół ponadgimnazjalnych. Można tu będzie uzyskać wszelkich informacji o zasadach rekrutacji w roku 2012 oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące uczelnie i szkoły.

Celem targów jest przybliżenie uczniom szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych dostępnych ofert edukacyjnych wyższych uczelni i szkół  ponadgimnazjalnych oraz możliwości rozwoju osobistego. Tym samym ma to ułatwić młodzieży planowanie kariery zawodowej, by stać się konkurencyjnym na zmieniającym się rynku pracy.

Ponadto pragniemy aby młodzież szkolna dowiedziała się o możliwościach rozwijania własnych zainteresowań – zarówno naukowych, artystycznych, jak i sportowych.

Legnickie Prezentacje Edukacyjne organizowane są nieodpłatnie. Chętne uczelnie wyższe i legnickie szkoły ponadgimnazjalne mogą zgłaszać swoje uczestnictwo do 25 stycznia 2012 r. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Uczelni - www.pwsz.legnica.edu.pl.

Planowany program Tagów:

- 9:00 – uroczyste otwarcie III. Legnickich Prezentacji Edukacyjnych,
- 9:15 – 14:00 – zwiedzanie stoisk,
- 10:00 – 10:30 – pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu studentów Wydziału Medycznego PWSZ im. Witelona w Legnicy,
- 12:00 – 12:20– prezentacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy – sala konferencyjna E1,
- 14:00 – zakończenie III. Legnickich Prezentacji Edukacyjnych.

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ z I. EDYCJI

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ z II. EDYCJI

ZOBACZ FILM z I. EDYCJI

ZOBACZ FILM z II. EDYCJI

<< POWRÓTImieniny: Ludomira, Makarego, WilianyWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u