pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Powołanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Środzie Śląskiej

Powołanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Środzie Śląskiej22 lutego 2012 roku w Domu Kultury w Środzie Śląskiej odbyła się Inauguracja działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

W uroczystości uczestniczył JM Rektor PWSZ im. Witelona w Legnicy prof. dr hab. inż. Ryszard K. Pisarski, Prorektor ds. Dydaktyki i Studentów dr Helena Babiuch oraz przedstawiciele władz samorządowych. Powołanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Środzie Śląskiej

Powstanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Środzie Śląskiej jest odpowiedzią Uczelni na duże zainteresowanie mieszkańców miasta oraz chęci aktualizacji i pogłębienia swojej wiedzy w myśl idei „uczenia się przez całe życie”. Będzie to możliwe między innymi przez rozwijanie sprawności intelektualnej, upowszechnianie wiedzy z różnych dziedzin, oraz umożliwienie spotkania się ludzi o podobnych zainteresowaniach i inspiracjach.

Z rąk władz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy indeksy odebrało blisko 70 słuchaczy. Po akcie immatrykulacji, czyli przyjęcia nowych studentów w poczet społeczności akademickiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy oficjalnie otwarto rok akademicki 2011/2012.Powołanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Środzie Śląskiej

Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy działa także w Legnicy i Jaworze.

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓTImieniny: Almy, Cezarego, Jarosława Pogoda

Pogoda dla miejscowosci Legnica na dzisiaj

Temperatura: -6°C

Kierunek wiatru: pół-wsch.
Szybkość wiatru: 14 km/h

Wschód slońca: 07:47
Zachód slońca: 18:29


© by Jacek Kowalski

PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u