pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Łukasz Stawarz odznaczony przez Prezydenta RP i Ministra Sportu

Łukaszowi Stawarzowi, pracownikowi Wydziału Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, trenerowi zawodników Legnickiego Klubu Taekwon-do, a od listopada 2011 roku trenerowi Reprezentacji Polski Mężczyzn w Taekwon-do, 4 marca podczas Pucharu Polski Seniorów i Juniorów w Pruszczu Gdańskim wręczono Brązowy Krzyż Zasługi.Łukasz Stawarz odznaczony przez Prezydenta RP i Ministra Sportu

Brązowy Krzyż Zasługi za szczególne osiągnięcia w sporcie i pracy trenerskiej przyznał Prezydent RP Bronisław Komorowski, a przekazano go za pośrednictwem prezesa Polskiego Związku Taekwon-do. Łukasz Stawarz otrzymał także dyplom potwierdzający przyznanie przez Ministra Sportu Joannę Muchę nagrody indywidualnej pierwszego stopnia w uznaniu zasług za osiągnięcia w pracy szkoleniowej w roku 2011.

Łukasz Stawarz funkcję trenera Reprezentacji Polski Mężczyzn w Taekwon-do będzie pełnił przez najbliższe cztery lata. Legnicki szkoleniowiec stałym bywalcem najwyższej rangi zawodów a to niezmiernie ważne, bo daje konieczne doświadczenie. Ma w swoim klubie kilku kadrowiczów, którzy odnoszą sukcesy zarówno indywidualne jak i zespołowe.

Łukasz Stawarz odznaczony przez Prezydenta RP i Ministra SportuW styczniu bieżącego roku trener zawodników z Legnickiego Klubu Taekwon-do został zwycięzcą plebiscytu na Najpopularniejszego Trenera Legnicy organizowanego przez Gazetę Legnicką i portal LCA.PL.

Łukaszowi Stawarzowi gratulujemy wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów, które w znacznym stopniu przyczyniają się do promocji aktywnego stylu życia i krzewienia kultury fizycznej nie tylko na terenie Miasta Legnica, ale również w regionie dolnośląskim.

(pk)

<< POWRÓTImieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u