pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
III Ogólnopolska Olimpiada Pielęgniarska im. Janiny Fetlińskiej

III Ogólnopolska Olimpiada Pielęgniarska im. Janiny Fetlińskiej19 marca br. od godziny 11:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbywa się III Ogólnopolska Olimpiada Pielęgniarska im. Janiny Fetlińskiej, która jest organizowana wspólnie z Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie.

Olimpiada składa się z  III etapów: I etap w formie pisemnej, II etap w formie ustnej i pisemnej, III etap w formie prezentacji multimedialnej.  

Etap I to test zawierający 60 pytań. Zakres tematyczny testu odpowiada podstawie programowej przedmiotów objętych zakresem Olimpiady tzn.: podstaw pielęgniarstwa, pielęgniarstwa internistycznego, pielęgniarstwa chirurgicznego, pielęgniarstwa pediatrycznego, ratownictwa medycznego.

Etap  II Olimpiady odbywa się  równocześnie w  PMWSZ w Opolu,  PWSZ w Nysie i PWSZ im. Witelona w Legnicy, w dniu 16 kwietnia 2012 r. o godzinie 13:00 i  polega na  ustnym omówieniu etapów procesu pielęgnowania, przygotowanych pisemnie na podstawie opisu przypadku.
 
Etap III – finał - odbędzie 16 maja 2012 r,. w siedzibie PWSZ w Opolu i wyłoni 3 najlepszych studentów z dziedziny wiedzy pielęgniarskiej. III etap polega na przedstawieniu przez uczestników prezentacji multimedialnej pt. „Teoria to jedno a praktyka drugie, czyli moja konfrontacja z szarą rzeczywistością”.

(pk)

<< POWRÓTImieniny: Flicyty, Kajetana, PauliWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u