pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
10 lat wędrówek, czyli Jubileusz AKT

10 lat wędrówek, czyli Jubileusz AKTWładze Uczelni - Prorektor ds. Dydaktyki i Studentów dr Helena Babiuch, Zastępca Kanclerza mgr Jerzy Stefaniak, Dziekan Wydziału Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji dr Andrzej Wnuk, Prodziekan Wydziału Pedagogiki, Turystyki i Rekreacji mgr Leszek Gramza, liczne grono nauczycieli akademickich, studenci oraz absolwenci uczestniczyli w obchodach Jubileuszu 10-lecia Akademickiego Klubu Turystycznego, działającego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona  w Legnicy.

17 kwietnia był dniem, wspomnień, dyskusji oraz rozmów o dalszych planach i działalności Akademickiego Klubu Turystycznego. Nie zabrakło ciekawych i barwnych opowieści o rajdach, wyprawach i podróżach, które odbywali na przestrzeni tych dziesięciu lat członkowie AKT. 10 lat wędrówek, czyli Jubileusz AKT

Dziesięć lat wydaje się okresem zbyt krótkim, ale kolejne pokolenia studentów naszej Uczelni, aktywnie kultywują tradycję czynnego uprawiania turystyki, wspólnego poznawania okolic Legnicy, zakamarków Dolnego Śląska oraz terenów całej Polski. Pokazują nam jak można spędzić czas po zajęciach - z gitarą, w schroniskach, z piosenką rajdową na ustach.  Doskonale to zobrazowała wystawa, którą można oglądać na antresoli w budynku sal wielofunkcyjnych.

10 lat wędrówek, czyli Jubileusz AKTJednym z elementów Jubileuszu była prelekcja dra Janusza Czerwińskiego pt. „Akademickie Kluby Turystyczne – zadania i formy pracy”. Natomiast dawni działacze AKT tj. – Maciej Kołodziej, Gracjan Kielijański i Grzegorz Kościelniak opowiadali o swoich przeżyciach i wędrówkach.

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

<< POWRÓT
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u