Żyjąc wśród azjatów

Żyjąc wśród azjatówBiblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na kolejne spotkanie  z cyklu „Ludzie z pasją”. Tym razem nasza Uczelnia będzie gościć Macieja Korbasa – artystę, które swoje pomysły i wizje materializuje za pomocą aparatu fotograficznego i programów graficznych.

Maciej Korbas wygłosi prelekcję „Żyjąc wśród azjatów”. Pomysł wykładu zrodził się z samego życia. Maciej od kilku lat mieszka w Taipei, stolicy Tajwanu, do którego przeniósł się z Irlandii. Notorycznie podróżuje po różnych zakątkach Azji, gdzie za pomocą aparatu stara się odzwierciedlić otaczający go świat.

Spotkanie odbędzie się 30 maja br. w budynku sal wielofunkcyjnych naszej uczelni w godzinach od 10:00 do 12:00.

(pk)

Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława Pogoda