pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Punkt rekrutacyjny dla kandydatów na studia

Od 11 czerwca br. w budynku A Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy będzie uruchomiony punkt rekrutacyjny, w którym można uzyskać wszelkich informacji na temat zasad tegorocznej rekrutacji na studia, zaopatrzyć się w ulotki informacyjne o kierunkach, czy też zarejestrować się w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów na studia na rok akademicki 2012/2013.

Punkt rekrutacyjny będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

14 czerwca br. rozpoczyna się I etap rekrutacji kandydatów na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy na rok akademicki 2012/2013. W ofercie edukacyjnej Uczelni przyszli studenci mają do wybory kierunki studiów licencjackich, inżynierskich oraz studia magisterskie.

Przekrój prowadzonych przez PWSZ im. Witelona w Legnicy kierunków jest bardzo zróżnicowany. Są to zarówno kierunki ekonomiczne, humanistyczne, medyczne, prawne, techniczne i ścisłe. Rekrutacja na studia pierwszego stopnia w roku akademickim 2012/2013 odbywać się będzie na następujące kierunki: Administracja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Ekonomia, Filologia, Informatyka, Pedagogika, Pielęgniarstwo, Pielęgniarstwo Pomostowe, Ratownictwo Medyczne, Turystyka i Rekreacja, Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Z kolei rekrutacja na studia drugiego stopnia w roku akademickim 2012/2013 odbywać się będzie na następujące kierunki: Pedagogika, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Terminy rekrutacji na studia I i II stopnia:

I etap postępowania rekrutacyjnego:
- elektroniczna rejestracja kandydatów – 14 czerwca – 25 lipca 2012 r.
- ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych do II etapu – 27 lipca 2012 r.

II etap postępowania rekrutacyjnego:
- przyjmowanie dokumentów – 30 lipca – 1 sierpnia 2012 r.
- ogłoszenie list osób przyjętych na I rok studiów – 3 sierpnia 2012 r.

Szczegóły na stronie Uczelni – www.pwsz.legnica.edu.pl w zakładce Rekrutacja.

(pk)

<< POWRÓTImieniny: Almy, Cezarego, JarosławaWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u