pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Pracownicy PWSZ im. Witelona w Legnicy odznaczeni

17 czerwca bieżącego roku nad Jeziorem Kunickim jubileusz pięćdziesięciolecia świętowali legniccy ratownicy wodni. Spotkanie było okazją do wspomnień, wspólnego świętowania, pokazów sprzętu i ratowniczych umiejętności na wodzie. Nie zabrakło również odznaczeń, które Prezes WOPR Jerzy Telak wręczył zasłużonym działaczom Oddziału Powiatowego w Legnicy.

„Odznaki WOPR” zostały między innymi przyznane mgr Jackowi Kiełbowi oraz mgr Henrykowi Grotowskiemu – pracownikom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

Pracownicy PWSZ im. Witelona w Legnicy odznaczeniJacek Kiełb w Uczelni pełni wiele funkcji tj. zastępcy kierownika ds. administracyjno-technicznych, jest także działaczem Klubu Uczelnianego AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, w którym na co dzień zajmuje się między innymi organizacją zawodów i turniejów sportowych na szczeblu lokalnych jak i ogólnopolskim, uczestniczy w pracach sekcji sportowych, sam prowadzi zaś sekcję bowlingową. Organizuje także prelekcje i spotkania ze znanymi sportowcami i działaczami AZS jak i cykliczne zbiórki krwi  „Wampiry na PWSZ”. Jako działacz Klubu organizuje współzawodnictwo dla studentów PWSZ, gdzie startują ekipy poszczególnych kierunków oraz dokonuje oceny i podsumowanie pracy szkoleniowo-organizacyjnej połączonej z plebiscytem na najpopularniejszego studenta-sportowca.

Pracownicy PWSZ im. Witelona w Legnicy odznaczeniHenryk Grotowski w PWSZ im. Witelona w Legnicy pracuje w charakterze nauczyciela wychowania fizycznego i trenera sekcji pływackiej. Henryk Grotowski pracę zawodową łączy ze swoim zamiłowaniem do sportu. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, uprawia narciarstwo oraz pływanie.

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u