pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
„Overcast” zawładnie Akademikiem

„Overcast” zawładnie AkademikiemPierwszy koncert z cyklu „Witelon Music Night” w nowym roku odbędzie się 22 stycznia o godzinie 18:00 w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Wystąpi lubiński zespół „Overcast”, którego muzyka to mieszanka wielu gatunków, poczynając od jazzu przez acid jazz, progress i kończąc na instrumentalu.

W skład zespołu wchodzą: Mariusz Tryniszewski - gitara basowa, prowadzenie, bębny afrykańskie, Krzysztof Gumienny – gitary, Bogusz Stępak - perkusja, przeszkadzajki (perkusjonalia) oraz Konrad Rogiński - konga, instrumenty klawiszowe, piły, flety, didgerideoo, saxofony, kanatio, perkusjonalia     

Muzycy „Overcast” doskonale łączą wszystkie gatunki muzyki lepiąc i formując je w solidną nierozerwalną całość, która zaskakuje odbiorców swoją zagadkowością. Koncerty zespołu „Overcast” są niepowtarzalnym spotkaniem się widza z odmiennym światem muzycznym zaś niebanalne pomysły muzyków pozwalają słuchaczom zagubić się w muzycznym świecie i choć na chwile oderwać się od rzeczywistości.

„Overcast” może pochwalić się wygranymi konkursami, między innymi zdobył główną nagroda na Mayday Rock Festiwal 2007 w Głogowie, podczas którego również basista zespołu Mariusz Tryniszewski otrzymał wyróżnienie dla najlepszego instrumentalisty. Formacja koncertowała przy takich znanych zespołach jak: Pilichowski Band, Quidam, Cyriam. Na co dzień „Overcast” współpracuje i tworzy muzykę do spektakli teatru OCELOT. Krzysztof Gumienny i Bogusz Stępak - gitarzysta i perkusista „Overcast” grają w Orkiestrze Rivedell i studiują jazz we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze.

Wstęp na koncert bezpłatny. Zapraszamy.

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u