pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Ministerialne nagrody dla Marzanny Pawlik i Łukasza Stawarza

Ministerialne nagrody dla Marzanny Pawlik i Łukasza StawarzaMinister Sportu i Turystyki Joanna Mucha przyznała nagrody za wyniki szkoleniowe w roku 2012 we współzawodnictwie międzynarodowym. Tym razem w gronie nagrodzonych znalazła się dwójka trenerów Legnickiego Klubu Taekwon-do: Łukasz Stawarz i Marzanna Pawlik, którzy na co dzień pracują w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.
Ministerialne nagrody dla Marzanny Pawlik i Łukasza Stawarza
Marzanna Pawlik to najbardziej utytułowana trenerka i zawodniczka Legnickiego Klubu Taekwon-do. Na XVII Mistrzostwach Świata Seniorów w Taekwon-do 2011 w Nowej Zelandii została po raz czwarty Wicemistrzynią Świata, w walkach w kategorii do 52 kg. Wcześniej ta sama zawodniczka sięgała po tytuły Mistrzyni  Świata w 2005, Mistrzyni Europy w 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 oraz Wicemistrzyni Świata Seniorów w 2001, 2003 i 2007.

Ministerialne nagrody dla Marzanny Pawlik i Łukasza StawarzaŁukasz Stawarz od listopada 2011 roku pełni funkcję trenera Reprezentacji Polski Mężczyzn w Taekwon-do oraz jest członkiem Zarządu KU AZS PWSZ im. Witelona Legnica. Legnicki szkoleniowiec jest stałym bywalcem najwyższej rangi zawodów a to niezmiernie ważne, bo daje konieczne doświadczenie. Ma w swoim klubie kilku kadrowiczów, którzy odnoszą sukcesy zarówno indywidualne jak i zespołowe.
Ministerialne nagrody dla Marzanny Pawlik i Łukasza Stawarza
Na ministerialne wyróżnienie dla legnickich szkoleniowców złożyły się medale wywalczone przez ich podopiecznych podczas kwietniowych Mistrzostw Europy Seniorów w słoweńskim Mariborze.
Dyplomy potwierdzające przyznanie nagrody wręczone zostały przez Prezesa Polskiego Związku Taekwon-do Pana Tadeusza Łobodę podczas kursu szkoleniowego dla instruktorów, który odbył się w Łodzi.

Marzannie Pawlik i Łukaszowi Stawarzowi gratulujemy wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów, które przyczyniają się do promocji aktywnego stylu życia i krzewienia kultury fizycznej nie tylko na terenie Miasta Legnica, ale również w regionie dolnośląskim.

(pk)

<< POWRÓT
Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u