pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Witelon Music Night z zespołem Overcast

Witelon Music Night z zespołem OvercastNa pierwszym, tegorocznym koncercie z cyklu „Witelon Music Night”, który odbył się 22 stycznia w klubie studenckim Akademika Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, wystąpił lubiński zespół „Overcast”. Ich muzyka to mieszanka wielu gatunków, poczynając od jazzu przez acid jazz, progress i kończąc na instrumentalu.
Witelon Music Night z zespołem Overcast
W skład zespołu, powstałego w 2006 roku wchodzą: Mariusz „MuzykoManiek” Tryniszewski - gitara basowa, prowadzenie, bębny afrykańskie, Krzysztof Gumienny – gitary, Bogusz Stępak - perkusja, przeszkadzajki (perkusjonalia) oraz Konrad Rogiński - konga, instrumenty klawiszowe, piły, flety, didgerideoo, saxofony, kanatio, perkusjonalia.   

Witelon Music Night z zespołem OvercastMuzycy „Overcast” łączą wszystkie gatunki muzyki lepiąc i formując je w solidną nierozerwalną całość, która zaskakuje odbiorców swoją zagadkowością. Koncert w Akademiku  był tym samym niepowtarzalnym spotkaniem z odmiennym światem muzycznym, a niebanalne pomysły muzyków pozwalały słuchaczom zagubić się w muzyce  i choć na chwile oderwać się od rzeczywistości. Nowe brzmienia, nietypowe instrumenty oraz dużo charyzmy to wizytówka zespołu.

Publiczność entuzjastycznie reagowała na ich muzykę. Świeżość i ciekawe połączenie dźwięków została nagrodzona gromkimi brawami.

(pk)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

ZOBACZ FILM

<< POWRÓT
Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda Pogoda

Pogoda dla miejscowosci Legnica na dzisiaj

Temperatura: 6°C

Kierunek wiatru: poł-wsch.
Szybkość wiatru: 11 km/h

Wschód slońca: 08:13
Zachód slońca: 17:07


© by Jacek KowalskiPWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u